بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 11 شهریور 1398 در ساعت 15 : 21 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

یکی از نکات مثبت زیبا سازی بناها طراحی نمای آنها می باشد . نما یکی از ارکان اصلی زیبا سازی شهری و روستایی می باشد که باعث چشم نواز شدن ساختمان ها خواهد شد . موبیوس مجری انواع طراحی نما از جمله طراحی نمای ویلا ، ساختمان ها و برج ها و ... بر اساس استاندارد های زیبایی شناسی می باشد . طرح نما باعث چشم نوازی و ماندگاری ساختمان ها خواهد شد . 

شاید تعداد کسیری از مردم این عقیده را داشته باشند که طراحی نما و ماندگاری اثر نما نیاز به هزینه های هنگفتی داشته و هر کسی از عهده ی آن بر نمی آید !! اما برعکس این عقاید ، نمایی که توسط گروه های متخصص زیبایی شناسی و معماری ثبت و طراحی می شود ممکن است نمایی آجری داشته باشد اما طرح آن ماندگاری و زیبایی بیش از 100 سال داشته باشد . برخی آثار در گذشته توسط معماران مشهور ایران عزیز طراحی شده است که با خشت و خاک تزیین شده اند و در این زمان هر کس با همچنین بناهایی روبرو می شود به طراح آن بنا احسنت میگوید . 

طراحی نما اولین عامل جلب توجه عمومی می باشد . چون بنایی که داخلش با بهترین متریال و بهترین لوازم تزیین شده باشد اما طرح نمای آن جلوه گر و زیبا نباشد ارزش کمی دارد . 

امروزه اکثریت مردم به این نتیجه رسیده اند که با استفاده از تجارب آتلیه های معماری می توانند از ساخت ساختمان های معمولی دوری کرده و جلوه ی ساختمان و بناهای خود را خاص کنند و باعث زیبایی هر چه بیشتر ساختمان های خود شوند . 

طراحی نما توسط گروه معماری حرفه ای 2 خاصیت دارد :

- قیمت بنا به دلیل خاص بودن بیشتر شده و ارزش آن بالاتر خواهد رفت

- باعث جلوه ی بصری و زیبا سازی شهری خواهد شد .

آتلیه معماری موبیوس در زمینه های مختلف معماری نظیر طراحی ویلا ، طراحی نما  ، طراحی برج و ساختمان ها و آپارتمان ، بازسازی ساختمان های قدیمی و جدید و تمام بخش های مرمتی و طراحی معماری فعالیت دارد . تمام نیروهای متخصص ما با تجربه ترین ها و خلاق ترین های معماری می باشند . 

بهترین ها و خاص ترین ها را از ما بخواهید . باآرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای شما .

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تاثیر اقیلم در معماری

تاثیر اقیلم در معماری

تاثير اقليم در معماري - اهمیت اقیلم در معماری نیاز به پژوهش های عمیقی داشته و بطور کلی به دو نوع نظری و عملی مورد تحقیق قرار میگیرد . در مبحث ابت ...

گفت‌ و‌ گو با ماسیمیلیانو فوکساس

گفت‌ و‌ گو با ماسیمیلیانو فوکس ...

فوکساس در سال ۱۹۴۴ از پدری، یهودِ لیتوانیایی و مادری کاتولیک در رم به دنیا آمد. مادربزرگ مادری‌اش اتریشی و پدربزرگ مادری‌اش هم فرانسوی بودند ...

نقش حیاط در معماری خانه های ایرانی

نقش حیاط در معماری خانه های ای ...

با توجه به نحوه ی تعریف و شکل گیری «حیاط» در معماری ایرانی می توان آن را کلیدی ترین واژه ی فضایی در معماری خانه ها برشمرد که میزان اهمیت، ...