بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 11 شهریور 1398 در ساعت 15 : 21 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

یکی از نکات مثبت زیبا سازی بناها طراحی نمای آنها می باشد . نما یکی از ارکان اصلی زیبا سازی شهری و روستایی می باشد که باعث چشم نواز شدن ساختمان ها خواهد شد . موبیوس مجری انواع طراحی نما از جمله طراحی نمای ویلا ، ساختمان ها و برج ها و ... بر اساس استاندارد های زیبایی شناسی می باشد . طرح نما باعث چشم نوازی و ماندگاری ساختمان ها خواهد شد . 

شاید تعداد کسیری از مردم این عقیده را داشته باشند که طراحی نما و ماندگاری اثر نما نیاز به هزینه های هنگفتی داشته و هر کسی از عهده ی آن بر نمی آید !! اما برعکس این عقاید ، نمایی که توسط گروه های متخصص زیبایی شناسی و معماری ثبت و طراحی می شود ممکن است نمایی آجری داشته باشد اما طرح آن ماندگاری و زیبایی بیش از 100 سال داشته باشد . برخی آثار در گذشته توسط معماران مشهور ایران عزیز طراحی شده است که با خشت و خاک تزیین شده اند و در این زمان هر کس با همچنین بناهایی روبرو می شود به طراح آن بنا احسنت میگوید . 

طراحی نما اولین عامل جلب توجه عمومی می باشد . چون بنایی که داخلش با بهترین متریال و بهترین لوازم تزیین شده باشد اما طرح نمای آن جلوه گر و زیبا نباشد ارزش کمی دارد . 

امروزه اکثریت مردم به این نتیجه رسیده اند که با استفاده از تجارب آتلیه های معماری می توانند از ساخت ساختمان های معمولی دوری کرده و جلوه ی ساختمان و بناهای خود را خاص کنند و باعث زیبایی هر چه بیشتر ساختمان های خود شوند . 

طراحی نما توسط گروه معماری حرفه ای 2 خاصیت دارد :

- قیمت بنا به دلیل خاص بودن بیشتر شده و ارزش آن بالاتر خواهد رفت

- باعث جلوه ی بصری و زیبا سازی شهری خواهد شد .

آتلیه معماری موبیوس در زمینه های مختلف معماری نظیر طراحی ویلا ، طراحی نما  ، طراحی برج و ساختمان ها و آپارتمان ، بازسازی ساختمان های قدیمی و جدید و تمام بخش های مرمتی و طراحی معماری فعالیت دارد . تمام نیروهای متخصص ما با تجربه ترین ها و خلاق ترین های معماری می باشند . 

بهترین ها و خاص ترین ها را از ما بخواهید . باآرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای شما .

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
سبک های طراحی داخلی

سبک های طراحی داخلی

انواع سبک طراحی داخلی ساختمان – آتلیه معماری موبیوس اجرا کننده انواع سبک های طراحی داخلی بصورت تخصصی ، ایده های برتر طراحی داخلی و خارجی ساختم ...

طراحی داخلی ویلا - طراحی داخلی ساختمان

طراحی داخلی ویلا - طراحی داخلی ...

طراحی داخلی ساختمان از خدمات تخصصی آتلیه معماری موبیوس می باشد .یک ساختمان علاوه بر زیبایی های ظاهری باید از نظر طراحی داخلی نیز زیبا جلوه دهد تا محیط ...

طراحی نما - طراحی نمای ساختمان

طراحی نما - طراحی نمای ساختمان

یکی از نکات مثبت زیبا سازی بناها طراحی نمای آنها می باشد . نما یکی از ارکان اصلی زیبا سازی شهری و روستایی می باشد که باعث چشم نواز شدن ساختمان ها خواه ...