بازگشت به لیست مقالات » | جمعه 2 خرداد 1399 در ساعت 17 : 24 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

طراحی نما

یکی از نکات مثبت زیبا سازی بناها طراحی نمای آنها می باشد . نما یکی از ارکان اصلی زیبا سازی شهری و روستایی می باشد که باعث چشم نواز شدن ساختمان ها خواهد شد . موبیوس مجری انواع طراحی نما از جمله طراحی نمای ویلا ، ساختمان ها و برج ها و ... بر اساس استاندارد های زیبایی شناسی می باشد . طرح نما باعث چشم نوازی و ماندگاری ساختمان ها خواهد شد . 

شاید تعداد کثیری از مردم این عقیده را داشته باشند که طراحی نما و ماندگاری اثر نما نیاز به هزینه های هنگفتی داشته و هر کسی از عهده ی آن بر نمی آید !! اما برعکس این عقاید ، نمایی که توسط گروه های متخصص زیبایی شناسی و معماری ثبت و طراحی می شود ممکن است نمایی آجری داشته باشد اما طرح آن ماندگاری و زیبایی بیش از 100 سال داشته باشد . برخی آثار در گذشته توسط معماران مشهور ایران عزیز طراحی شده است که با خشت و خاک تزیین شده اند و در این زمان هر کس با همچنین بناهایی روبرو می شود به طراح آن بنا احسنت میگوید . 

طراحی نما اولین عامل جلب توجه عمومی می باشد . چون بنایی که داخلش با بهترین متریال و بهترین لوازم تزیین شده باشد اما طرح نمای آن جلوه گر و زیبا نباشد ارزش کمی دارد . 

امروزه اکثریت مردم به این نتیجه رسیده اند که با استفاده از تجارب آتلیه های معماری می توانند از ساخت ساختمان های معمولی دوری کرده و جلوه ی ساختمان و بناهای خود را خاص کنند و باعث زیبایی هر چه بیشتر ساختمان های خود شوند . 

طراحی نما توسط گروه معماری حرفه ای 2 خاصیت دارد :

- قیمت بنا به دلیل خاص بودن بیشتر شده و ارزش آن بالاتر خواهد رفت

- باعث جلوه ی بصری و زیبا سازی شهری خواهد شد .

آتلیه معماری موبیوس در زمینه های مختلف معماری نظیر طراحی ویلا ، طراحی نما  ، طراحی برج و ساختمان ها و آپارتمان ، بازسازی ساختمان های قدیمی و جدید و تمام بخش های مرمتی و طراحی معماری فعالیت دارد . تمام نیروهای متخصص ما با تجربه ترین ها و خلاق ترین های معماری می باشند . 

بهترین ها و خاص ترین ها را از ما بخواهید . باآرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای شما .

 

 

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
طرح ایرانی برگزیده مسابقه طراحی غرفه استراحت و تماشا

طرح ایرانی برگزیده مسابقه طراح ...

  طرح ایرانی برگزیده مسابقه طراحی غرفه استراحت و تماشا این مسابقه‌ی آزاد بین المللی برای طراحی پاویون استراحت و تماشای مناظر در دره زیبا ...

طراحی ویلا کلاسیک

طراحی ویلا کلاسیک

طراحی ویلا کلاسیک - معماری کلاسیکهمانطور که از نام این نوع طراحی ویلا مشخص می باشد سبک آن از نوع کلاسیک می باشد . اصولا معماری هر بنایی طبق طراحی آن م ...

طراحی ویلا ایرانی

طراحی ویلا ایرانی

طراحی ویلا ایرانی یکی از بخش های مهم معماری طراحی ویلا می باشد . ایرانی ها دارای معماری کهنی هستند که در تاریخ زبانزد خاص و عام می باشد . از قدیم ...