بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 11 شهریور 1398 در ساعت 15 : 21 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نحوه ی طراحی ویلا توسط آتلیه معماری موبیوس ، در ابتدا مشتریان ما با ارائه ی ایده ها و درخواست خود، نوع ویلایی که مد نظر دارند را به ما ارائه کرده ، با ایده پردازی و نمونه کارهای ما آشنا شده و سبک طراحی ویلا ( طراحی ویلا کلاسیک ، مدرن ، تلفیقی و...) انتخاب می شود . بعد از این مرحله  ، ایده های گروه موبیوس به طرح اضافه شده و طرح ابتدایی آماده شده را به کارفرمایان ارائه خواهد شد ، بعد از تایید کارفرما و تغییرات احتمالی طرح نهایی ویلا آماده  می شود  . نحوه ی طراحی ویلا به عامل های مهمی بستگی دارد که برایتان بازگو خواهیم کرد .

عوامل مهم نحوه طراحی ویلا :

-  نوع زمین 

-  زاویه ی تابش نور خورشید

-  درجه ی رطوبت هوا 

-  نوع آب وهوا

-  متراژ زمین

-  شیب زمین 

و...

تمامی عوامل دست به دست هم داده که کارسناسان با تجربه ی ما نوع متریال و نوع طرح  ویلا را بر اساس این عوامل طراحی و اجرا نمایند . 

طراحی ویلا توسط گروه معماری موبیوس با رعایت تمامی استاندارد های امنیتی و زیبایی شناسی انجام خواهد شد و همچنین هزینه های پایین تری را نسبت به سایر شرکت ها اخذ خواهد شد . 

بنابراین نحوه ی طراحی ویلا بدین صورت می باشد که پس از تاییده ی ابتدایی پلن ویلا و لیست ملزومات ویلا مانند : استخر ، فضای سبز ، سونا ، جکوزی ، لوازم ورزشی و بازی و... طرح پایانی انجام خواهد شد . در انتها پس از تایید مشتریان طرح اجرا خواهد شد . 

طرح نما و متریال استفاده شده در طراحی ویلا نیز طبق استاندارد های زیبایی شناسی و نوع آب و هوا انجام خواهد شد . به عنوان مثال استفاده از سنگ در نمای ویلا در شمال ایران استفاده ی زیادی ندارد ، چون رطوبت باعث می شود که سنگ ها به مرور زمان  از جای خود درآمده و باعث خساراتی شوند .

تمامی استاندارد ها در نحوه طراحی ویلا توسط کارشناسان با تجربه ی موبیوس رعایت خواهد شد . 

گروه معماری موبیوس پیشرو در طراحی ویلا حرفه ای و مدرن در ایران.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
سبک های طراحی داخلی

سبک های طراحی داخلی

انواع سبک طراحی داخلی ساختمان – آتلیه معماری موبیوس اجرا کننده انواع سبک های طراحی داخلی بصورت تخصصی ، ایده های برتر طراحی داخلی و خارجی ساختم ...

طراحی داخلی ویلا - طراحی داخلی ساختمان

طراحی داخلی ویلا - طراحی داخلی ...

طراحی داخلی ساختمان از خدمات تخصصی آتلیه معماری موبیوس می باشد .یک ساختمان علاوه بر زیبایی های ظاهری باید از نظر طراحی داخلی نیز زیبا جلوه دهد تا محیط ...

طراحی نما - طراحی نمای ساختمان

طراحی نما - طراحی نمای ساختمان

یکی از نکات مثبت زیبا سازی بناها طراحی نمای آنها می باشد . نما یکی از ارکان اصلی زیبا سازی شهری و روستایی می باشد که باعث چشم نواز شدن ساختمان ها خواه ...