بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 22 ارديبهشت 1399 در ساعت 15 : 24 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نحوه طراحی ویلا

 

نحوه طراحی ویلا توسط آتلیه معماری موبیوس ، در ابتدا مشتریان ما با ارائه ی ایده ها و درخواست خود، نوع ویلایی که مد نظر دارند را به ما ارائه کرده ، با ایده پردازی و نمونه کارهای ما آشنا شده و سبک طراحی ویلا ( طراحی ویلا کلاسیک ، مدرن ، تلفیقی و...) انتخاب می شود . بعد از این مرحله  ، ایده های گروه موبیوس به طرح اضافه شده و طرح ابتدایی آماده شده را به کارفرمایان ارائه خواهد شد ، بعد از تایید کارفرما و تغییرات احتمالی طرح نهایی ویلا آماده  می شود  . نحوه ی طراحی ویلا به عامل های مهمی بستگی دارد که برایتان بازگو خواهیم کرد .

نحوه طراحی ویلا

عوامل مهم نحوه طراحی ویلا :

-  نوع زمین 

-  زاویه ی تابش نور خورشید

-  درجه ی رطوبت هوا 

-  نوع آب وهوا

-  متراژ زمین

-  شیب زمین 

و...

نحوه طراحی ویلا

مقاله مفید >>> طراحی ویلا کلاسیک

تمامی عوامل دست به دست هم داده که کارسناسان با تجربه ی ما نوع متریال و نوع طرح  ویلا را بر اساس این عوامل طراحی و اجرا نمایند . 

طراحی ویلا توسط گروه معماری موبیوس با رعایت تمامی استاندارد های امنیتی و زیبایی شناسی انجام خواهد شد و همچنین هزینه های پایین تری را نسبت به سایر شرکت ها اخذ خواهد شد . 

نحوه طراحی ویلا

 

بنابراین نحوه ی طراحی ویلا بدین صورت می باشد که پس از تاییده ی ابتدایی پلن ویلا و لیست ملزومات ویلا مانند : استخر ، فضای سبز ، سونا ، جکوزی ، لوازم ورزشی و بازی و... طرح پایانی انجام خواهد شد . در انتها پس از تایید مشتریان طرح اجرا خواهد شد .  

طرح نما و متریال استفاده شده در طراحی ویلا نیز طبق استاندارد های زیبایی شناسی و نوع آب و هوا انجام خواهد شد . به عنوان مثال استفاده از سنگ در نمای ویلا در شمال ایران استفاده ی زیادی ندارد ، چون رطوبت باعث می شود که سنگ ها به مرور زمان  از جای خود درآمده و باعث خساراتی شوند .

 

نحوه طراحی ویلا

 

تمامی استاندارد ها در نحوه طراحی ویلا توسط کارشناسان با تجربه ی موبیوس رعایت خواهد شد . گروه معماری موبیوس پیشرو در طراحی ویلا حرفه ای و مدرن در ایران.

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
طرح ایرانی برگزیده مسابقه طراحی غرفه استراحت و تماشا

طرح ایرانی برگزیده مسابقه طراح ...

  طرح ایرانی برگزیده مسابقه طراحی غرفه استراحت و تماشا این مسابقه‌ی آزاد بین المللی برای طراحی پاویون استراحت و تماشای مناظر در دره زیبا ...

طراحی ویلا کلاسیک

طراحی ویلا کلاسیک

طراحی ویلا کلاسیک - معماری کلاسیکهمانطور که از نام این نوع طراحی ویلا مشخص می باشد سبک آن از نوع کلاسیک می باشد . اصولا معماری هر بنایی طبق طراحی آن م ...

طراحی ویلا ایرانی

طراحی ویلا ایرانی

طراحی ویلا ایرانی یکی از بخش های مهم معماری طراحی ویلا می باشد . ایرانی ها دارای معماری کهنی هستند که در تاریخ زبانزد خاص و عام می باشد . از قدیم ...